Nyári nyitvatartás
A MARIANUM Egyházi Iskolaközpont titkársága július 22. és augusztus 16. között szünetel, augusztus 19-től pedig a hét minden napján (8.00 és 12.00 között) a rendelkezésükre áll.
A MARIANUM Egyházi Iskolaközpont titkársága július 22. és augusztus 16. között szünetel, augusztus 19-től pedig a hét minden napján (8.00 és 12.00 között) a rendelkezésükre áll.
Rímskokatolícka cirkev, Trnavská arcidiecéza, Jána Hollého 10, 917 66 Trnava
v y h l a s u j e
v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe a školskej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Cirkevnej spojenej školy MARIANUM, Ul. biskupa Királya 30, Komárno.
Kvalifikačné predpoklady:
November 7-én, kedden ünnepeltük a Szent András-bazilikában iskolánk kollégiuma és a magyar ifjúság védőszentje, Szent Imre herceg napját. A szentmise végén a kollégium szorgos lakói egy zenés-verses műsorral kedveskedtek a Marianum diákseregének. Köszönjük nekik a megható pillanatokat!
Itt van az ősz, itt van újra. Ilyenkor nem is tehetünk mást, mint egy hatalmas sétát a természetben. Miért ne tehetnénk ezt együtt?
Helyszín: Spartacus ösvény, Pilisszentlászló
2023. október 21-én, 8:30-as indulással az iskola elől autóbusszal. A körtúra hossza: 15 km, időtartama kb. 4 óra.
Költségek:
9 euró annak, aki nem szeretne a túra végén gulyást és palacsintát enni a helyi étteremben. 15 euró annak, aki szeretne a túra végén gulyást és palacsintát enni a helyi étteremben.
Örömmel fogadtuk, hogy a Magyar Kormány az oktatási-nevelési támogatás összegét bruttó 100 ezer forintra emelte minden külhoni magyar intézményt látogató diák esetében és örömünkre szolgál, hogy szeptember 4-én a támogatások kifizetése megkezdődött.
Istennek legyen hála, 2023. szeptember 12-én Szűz Mária Szent Nevének ünnepén szebb,
tökéletesebb alakot öltött az iskolánkkal egyidős, azaz majdnem 100 éves Szűz Mária-szobor.
A MARIANUM Egyházi Iskolaközpont minden összetevőjének étkeztetését az idei tanévben is a Rozmaring utcai konyha biztosítja be az iskolaközpont óvodájában és főépületében kialakított éttermekben.
Tisztelettel értesítjük Önöket, hogy november 17-én, a szabadságért és demokráciáért vívott küzdelem napján országos munkaszüneti nap lesz. Ezt követően, 2022. november 18-án pedig a MARIANUM Egyházi Iskolaközpontban szervezési okokból igazgatói szabadnap lesz. Ez az iskolaközpont egészére, azaz az óvodára, az alapiskolára, a gimnáziumra és a kollégiumra is érvényes.
A Szent Imre Kollégium a szünetet követő vasárnap már a megszokott módon várja a diákokat.
Megértésüket köszönjük!
Tisztelt szülők, kedves diákok!