Gimis fiaink tisztes helytállása a foci- és röplabdatornán
Gimnazistáink egy hét leforgása alatt két sportrendezvényen is megmérettették magukat. A "hajógyári iskola" tornatermében került sor a középiskolák járási bajnokságára teremfociban. A csoportküzdelmek után az 5. helyért játszhattunk, amelyet szoros csatában meg is nyertünk.