Különdíjas siker az „Így közlekedünk mi!” rajzpályázaton
Több ezer alkotás érkezett be idén az „Így közlekedünk mi!” című rajzpályázatra. A megmérettetést az Építési és Közlekedési Minisztérium, az Energiaügyi Minisztérium, a Belügyminisztérium és a Miniszterelnökség hirdette meg. A kezdeményezés idén is Európa legnagyobb közlekedéssel összefüggő környezetvédelmi kampányához, az Európai Mobilitási Héthez kapcsolódott.
A népes mezőnyben iskolánk diákjainak alkotásai is ott voltak. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy ezen a nívós nemzetközi versenyen diákunk is az élmezőnyben végzett.