Új állásajánlat a MARIANUMban

2018. február 5.
Alapiskola

A MARIANUM Magyar Tannyelvű Egyházi Iskolaközpont igazgatósága azonnali belépéssel munkatársat keres bérszámfejtői pozícióba ("mzdová účtovníčka") - rövidített munkaviszonyba. (Ezen a területen tevékenykedő magánvállalkozók és cégek jelentkezését is várjuk.)

Az állás leírása:

- Az iskola alkalmazottainak bérszámfejtése

-  Kimutatások, statisztikák, elemzések készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

- Közgazdasági irányzatú végzettség

- Minimálisan 5 év szakmai tapasztalat

- A Vema-program felhasználói szintű ismerete

- A magyar és a szlovák nyelv ismerete

- Önálló, pontos munkavégzés

- Erkölcsi feddhetetlenség

- Csapattal való együttműködési készség

- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

- Ügyfél orientált, segítőkész hozzáállás

A jelentkezésnél előnyt jelent:

- A közalkalmazotti szférában szerzett tapasztalat

Kérjük, érdeklődés esetén az Iskolaközpont email-címére (marianum@zsgmarianum.edu.sk) küldjék el az alábbi dokumentumokat:

- a felvételi kérvényt és

- a strukturált önéletrajzot.

Érdeklődni lehet az iskolaközpont titkárságán munkaidőben (035 / 77 30 397) vagy a fenti email-címen.