Az ősz csodái gyermekszemmel

2021. október 22.
2021-2022
,
Alapiskola
Az ősz csodái gyermekszemmel

Mit üzen nekünk az őszi természet?
Színpompába burkolózva ünnepel, majd búcsúzik a téli pihenő előtt. A nap sugara és az időjárás még kellemesen meleg. Természetjárás közben nemcsak az utolsó meleg napsugarakat gyűjthetjük be, hanem a természet legszebb, legkülönlegesebb kincseit is – falevelet, tobozokat, gesztenyét, bogyókat, terméseket. Kitűnő elfoglaltság lehet mind felnőtt, mind gyermek számára az alkotás ezekből a kincsekből. 
Az alsó tagozatos gyermekek által készített csodálatos díszek, alkotások iskolánk udvarát, osztályokat díszítik.
Melyik a legszebb, legötletesebb? Meg kell nézni őket!
Délután a sült tök kellemes illata járta át iskolánk falait. A gyermekek megkóstolták a finom csemegét, ami nagyon gyorsan elfogyott.