Sikeresen szerepeltek diákjaink a "Hol volt, hol nem volt..." mesefesztiválon

2020. október 25.
2020-2021
,
Alapiskola
Sikeresen szerepeltek diákjaink a "Hol volt, hol nem volt..." mesefesztiválon

A Hol volt, hol nem volt díjazottai

A napokban kaptuk kézhez a Komáromi Regionális Központ által meghirdetett Hol volt, hol nem volt... c. mesefesztivál 5. évfolyamának (járási fordulójának) képzőművészeti és mesemondó verseny eredményeit.
Szívből gratulálunk a következő diákjainknak:

A MESEMONDÓ VERSENYEN ELSŐ helyezést ért el a III. kategóriában BALÁZS ALEXANDRA, hatodikos osztályos tanulónk. Felkészítő pedagógusa: Mgr. Marsal Tamás. 

Puskás Julianna a Méhecske csoportból szintén első helyezett lett a képzőművészeti versenyen az I. kategóriában. Felkészítő pedagógusai: Nagy Anita és Bc. Lestár Erika óvónők voltak.

Oklevelet kaptak a képzőművészeti alkotásukért a következő óvodás csemetéink:
Šesták Hanna Réka, (Bc. Molnár Mónika és Mgr. Szikorčin Katalin felkészítésével), Tóth Gréta, Vas Katinka és Nagy Benjamin. (Nagy Anita és Bc. Lestár Erika felkészítésével)

A II. kategóriában Takács Borbála elsős osztályos tanulónk ért el második helyezést. Felkészítő pedagógusa: Mgr. Pataky Andrea volt.
Oklevelet szereztek még ugyanebben a kategóriában: Katona Bendegúz, Mórocz Mátyás, Váczi Boróka, Feszty Rozália, Tóth Zselyke, Bajkai Rozália, Hámori Adél és Varju Panka Luca (felkészítő pedagógus: Mgr. Pataky Andrea).

A 3-4. évfolyam III. kategóriájában oklevelet szerzett: Andrew Hanna, Freund Eileen, Urbán Ráchel, Csuport Leonard Roland, Farkas Oliver, Vas Miklós, Kiss Nóra, Süll Benedek, Galó Eszter (Mgr. Juhász Tímea felkészítésével), illetve Vida Anna Sophia és Kiss Valéria (Mgr. Dombi Judit felkészítésével).

A IV. kategóriában első helyezett lett és a zsűri dicséretét is kivívta magának alkotásával: Máté Zina, ötödik osztályos tanulónk, és második helyezett lett Boncsek Berta szintén ötödik osztályos tanulónk. (Felkészítő tanáruk: PaedDr. Vas Katalin).

Ebben a kategóriában elismerő oklevélben részesültek a következő ötödikeseink:
Kucsora-Kisfónai Hanna, Szabadosová Veronika, Vámos Panna, Návrádi Dávid, Madarász Csenge, Textor Zsófia, Hámori Alex, Méhes Szabolcs, Csizmadia Levente, Cingel Anthony, Mórocz András, Varju Sára Küne, Kucsora-Kisfónai Mátyás, Szabó Janka Noémi és Csoma Zselyke. (Felkészítő tanáruk: PaedDr. Vas Katalin)


A versenyzőknek és a díjazottaknak szívből gratulálunk a továbbiakban pedig sok szerencsét és alkotókedvet kívánunk!

Vas Katalin rajztanár