NyelvÉsz - 27 tanulónk a megyei fordulóban!

2021. február 3.
2020-2021
,
Alapiskola
NyelvÉsz - 27 tanulónk a megyei fordulóban!

Sikeresen szerepeltek diákjaink a NyelvÉsz elnevezésű anyanyelvi vetélkedő idei járási fordulójában. 53 benevezett gyermekünk szorgalmasan dolgozott 2021. január 18-án a képernyők előtt, s közülük 27-nek adatott meg, hogy iskolánkat képviselheti a 2021. február 26-ára tervezett megyei fordulón. Minden benevezett tanulónknak köszönjük odaadó munkáját, a továbbjutóknak pedig sikerekben gazdag megyei, majd ezt követően országos fordulót kívánunk! Természetesen ajándék mindenkinek jár, de azt majd a suliban kapjátok meg. Íme a továbbjutók névsora:

3. évfolyam: Faragó Norina, Fazekas Lilla, Molnár Márton, Szeles Chloe

4. évfolyam: Asztalos Gergely, Galo Eszter, Miklós Mátyás, Susík Noémi, Szabó Luca, Urban Ráchel

5. évfolyam: Csoma Zselyke, Szeles Zoe, Varjú Sára Küne

6. évfolyam: Dudáš Lilla, Hegedűs Hanna, Lelkes Jázmin, Mózes Anna, Urban Ábel, Venth Anna Boglárka

7. évfolyam: Fülöp Hanna

8. évfolyam: Földes Gergő, Gaál Máté, Himpán Gábor, Juhász Orsolya Sára, Répás Bence, Susík Kitti, Zink Dóra