Hangolódás a Harmos Károly Országos Rajzversenyre

2020. október 25.
2020-2021
,
Alapiskola
Hangolódás a Harmos Károly Országos Rajzversenyre

A "Harmosra" készülődve...

Vannak rajzversenyek, melyekről soha többet nem küldik vissza a gyerkőcök alkotását. Ilyenkor sajog a szívem, mert a gyermekek is nehezen válnak meg a rajzuktól és én is sajnálom, hogy a kis műremekek elhagyják iskolánk kapuját. Szeretném, ha ezúttal a szülők is gyönyörködhetnének gyermekeik csodaszép alkotásaiban.
A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége által évek óta szervezett Harmos Károly Országos Rajzverseny igen nívós, színvonalas megmérettetést nyújt. Tavaly a koronavírus közbeszólt és április helyett júniusra, majd október végére tolták ki a leadási határidőt.
Bízunk benne, hogy a mi diákjaink is képviseltethetik magukat a november 20-án megrendezésre kerülő ünnepélyes díjkiosztón Alsósztregován a Madách kúriában.
A képek magukért beszélnek, lehet gyönyörködni.

Vas Katalin rajztanár